NÁKUPY V DRÁŽĎANECH


Jste milovníci levných nákupů? Potom neváhejte a pojeďte s námi na nejoblíbenější místa pro nákupy v Německu. V průběhu dopoledne navštívíte vyhlášené nákupní centrum obchodního řetězce REAL, které je jedno z největších tohoto typu v Sasku. Najdete zde vše od potravin přes textil, drogerii, elektroniku, sportovní potřeby, až po potřeby pro dům a zahradu. Ceny jsou zde více než příznivé. Odpoledne přejedete do Drážďan, do dalšího známého obchodního řetězce PRIMARK, který se nachází v pasáži Centrum-Galerie na nákupní třídě Prager Strasse. Nákupní zóna se pyšní světovými módními obchody střední cenové relace až po ty velmi levné. V blízkosti můžete navštívit další známou nákupní zónu Altmarkt Galerii, kde najdete přes 250 obchodů od těch levnějších až po ty luxusní. Vybere si opravdu každý.

Můžete se také vydat individuálně na prohlídku těch nejznámějších památek historického centra, kde uvidíte proslulý barokní komplex Zwinger, Hofkirche, Theaterplatz, Semperovu operu nebo kostel Frauenkirche.

 

HARMONOGRAM

07:15 odjezd z Prahy, Sofijské náměstí – parkoviště u Prioru (návrat cca ve 21:15)
08:00 odjezd z Prahy, Hlavní nádraží (návrat cca ve 20:30)
09:30 odjezd z Ústí nad Labem, parkoviště u Makra, ul.Žižkova (návrat cca v 19:00)
10:30 1.zastávka v Heidenau, Real Supermarket, zde volný program na nákupy
13:00 odjezd z Heidenau do Drážďan
13:30 2. zastávka v centru Drážďan, zde volný program na nákupy a procházku městem
odjezd z Drážďan v 18:00 zpět do ČR

Cena zahrnuje:

Dopravu autobusem s klimatizací, DVD a WC
Technický doprovod
 

Cena nezahrnuje:
V ceně nejsou zahrnuty vstupy do objektů a cestovní pojištění (doporučujeme sjednat online na našich stránkách)

Veškeré reklamace musí být řešeny bez zbytečného odkladu s kompetentní osobou na místě. Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem účastníků, vyhrazuje si Cestovní agentura právo na změnu termínu na nejbližší možný. Případně budou klientovi vráceny peníze za neuskutečněný výlet.


Nákupy v Drážďanech

Termíny zájezdu

Nákupy v Drážďanech
Nákupy v Drážďanech

cestovní pojištění se slevou 50%