TROPICAL ISLANDS U BERLÍNA


Nechte se nalákat výletem na tropické ostrovy, skryté v největším tropickém komplexu v Evropě, který se nachází cca 60 km od Berlína. Užijete si exotiku pod palmami, písečné pláže, koupání v laguně, tobogány nebo i prales s živými zvířaty a spoustu dalších atrakcí pro celou rodinu. Ocitnete se v prázdninovém ráji s křišťálově čistou vodou a teplotou vzduchu kolem 28°C a protože  sklo je zde opatřeno speciální folií, která propouští až 80% slunečního záření, můžete se dokonce i opálit.

 

CO VŠE MŮŽETE V TROPICAL ISLANDS VIDĚT ?

Bezesporu mezi největší atrakce zde patří dva velké bazény – JIŽNÍ MOŘE s písečnou pláží a dětským brouzdalištěm a romantická BALIJSKÁ LAGUNA s vodopádem a dvěma menšími tobogány, které ocení především děti.

Jistě vás uchvátí 27 metrů vysoká TOBOGÁNOVÁ VĚŽ, která nabízí čtyři různé tobogány.  Ti odvážnější využijí modrý tobogán, na kterém je možné dosáhnout rychlosti až 70 km/h.  Střední rychlost vyzkoušíte na žlutém tobogánu, na červeném se pro změnu svezete na nafukovacích kolech a poslední je tu široká skluzavka.

Vaše děti se budou moci vydovádět také v TROPINO CLUBU, který na ploše 4000 m2 nabízí různé prolézačky, skluzavky, trampolíny, střílení pěnových koulí v softballové aréně nebo i horolezeckou stěnu.  Velkým lákadlem je i motokárová dráha nebo projížďka na člunech (za příplatek). Pravidelně se zde koná animační program a součástí je i dětská restaurace Tropino.

Další báječnou zábavu nabízí AMAZONIE, v roce 2016 nově otevřený venkovní areál, který je s celým komplexem propojen krytou chodbou a je přístupný po celý rok. Voda je zde vyhřívána na úžasných 31°C. Užijete si další bazény, skluzavku, vířivku, nebo divokou řeku a pro děti je tu dětské hřiště i brouzdaliště. Nechybí ani hřiště na míčové sporty nebo louka s lehátky.

Mimořádným zážitkem pro vás bude procházka největším vnitřním DEŠTNÝM PRALESEM, který se zde rozkládá na ploše 10 000 m2. Můžete zde obdivovat orchidee nebo dokonce pozorovat exotická zvířata jako jsou želvy, paví očka, papoušci, zebřičky, pávi, stříbrní bažanti nebo gekoni. Tropické dřeviny a rostliny sem byly dovezeny přímo z džungle!

TROPICKÁ VESNICE s jedinečnou ukázkou typických staveb z Thajska, Bornea nebo Bali, dokresluje atmosféru tohoto tropického ráje. V jednom z mnoha místních stylových barů či restaurací si třeba vychutnáte osvěžující koktejl nebo tropické barbecue. Čeká Vás i skvělý zábavní program, který se v této části pravidelně koná.

V luxusním SAUNOVÉM SVĚTĚ, který je zároveň největším svého druhu v Evropě, můžete navštívit parní či květinovou lázeň nebo relaxovat ve spa s minerální vodou a vířivkách. Široká je i nabídka masáží a kosmetických procedur. Vstup do saunového světa je za příplatek.

Za příplatek můžete využít i další aktivity jako například FITNESS CENTRUM s těmi nejmodernějšími přístroji a výhledem na tropický les nebo hřiště pro MINIGOLF a v nabídce je také LET BALÓNEM, kdy si vychutnáte fantastický výhled na celý tropický ráj.

V areálu nechybí ani nákupní třída, podobná jako znáte ze svých dovolených a najdete zde dokonce i tetovací salón.

 

HARMONOGRAM:

05:20 Praha, Sofijské náměstí – parkoviště u Prioru (návrat kolem půlnoci)
06:00 Praha, Hlavní nádraží, u Fantovy kavárny (návrat cca 23:45)
06:45 Roudnice nad Labem (Račiněves), parkoviště u motorestu Steakgrill (návrat v cca 23:00)
07:30 Ústí nad Labem, parkoviště u Makra, ul.Žižkova (návrat cca ve 22:15)
cca v 10:15 příjezd do Tropical Islands, následuje volný program v aquaparku
19:30 odjezd zpět do ČR (příjezd do Prahy cca 23:30)
 

Cena zahrnuje:

dopravu autobusem s klimatizací, DVD a WC
technický doprovod

 

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění (doporučujeme sjednat online na našich stránkách)
děti do 5,99 let vstupné zdarma, ostatní vstupy za příplatek:
Tropical World +Amazonie: dospělí 35,-EUR, děti 6-14 let, studenti a senioři + 65 let 29,-EUR
Tropical World +Amazonie + Saunový svět: dospělí 40,- EUR, děti 6-14 let a senioři + 65 let 35,- EUR
Vstupné budeme vybírat v autobuse z důvodu skupinové slevy (v EUR).
Vstupenky zajišťuje Ivan Číla-agentura, K dolům 58/51, Praha 4-Modřany, IČ: 15094171, DIČ:CZ511226133

 

Veškeré reklamace musí být řešeny bez zbytečného odkladu s kompetentní osobou na místě. Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem účastníků, vyhrazuje si Cestovní agentura právo na změnu termínu na nejbližší možný. Případně budou klientovi vráceny peníze za neuskutečněný zájezd.

 

 


Tropical Islands

Termíny zájezdu

Tropical Islands
Tropical Islands
Tropical Islands
Tropical Islands
Tropical Islands

cestovní pojištění se slevou 50%